Wywiad dla heavyrock.pl

Zapraszamy do lektury wywiadu jakiego udzieliliśmy portalowi heavyrock.pl

„To co sprawia mi ogromną przyjemność z grania to otwarta forma i możliwość budowania różnych nastrojów w oparciu o te same narzędzia, czyli tzw. improwizacja. I to właśnie jest w muzyce naszego zespołu, szczególnie to się objawia oczywiście na scenie” – Smash the Crash, to jedno z naszych odkryć na koniec roku. Progresywno-rock-heavy-jazzowa muzyczna fuzja warta uwagi każdego, kto nie boi się otworzyć głowy i uszu na fantastyczne eksperymenty i poszukiwania. (…)

„Space-rock-fusion…” – wywiad ze Smash the Crash

13 Festiwal Rocka Progresywnego – Toruń 2019

Zapraszamy !!!

PL Lady w serwisach streamingowych

Informujemy, że płyta „PL Lady” jest już dostępna w serwisach streamingowych. Poniżej pełna list oraz linki do najważniejszych miejsc w sieci:

Spotify – https://open.spotify.com/album/5yKDkeNX6rqHkGih1X1Tf9
Apple Music – https://music.apple.com/us/album/pl-lady/1465820821
iTunes – https://itunes.apple.com/…/artist/smash-the-crash/1315615498
Tidal – https://store.tidal.com/pl/album/110192783
Google Play/YouTube,
Amazon,
Pandora,
Deezer,
Napster,
iHeartRadio,
ClaroMusica,
Saavn,
Anghami,
KKBox,
MediaNet,
Instagram/Facebook

Debiutancki album „PL Lady” dostępny w oficjalnej dystrybucji

Z dniem 29.03.2019 płyta jest dostępna w oficjalnej dystrybucji w serwisach:

OSKAR CD
Bandcamp (tutaj można także posłuchać)

ZAPRASZAMY 🙂

„PL Lady” pre-order

Album „PL Lady” – czas na pre-order!

Oficjalna data premiery 29.03.2019 – płytę można już zamówić na naszym profilu Bandcamp – https://smashthecrash.bandcamp.com (wysyłka rusza z początkiem kwietnia). Od 29.03.2019 płyta będzie także dostępna w sklepie internetowym firmy OSKAR – naszego wydawcy – http://www.oskar-cd.com.pl

Slippery slope

Zapraszamy do obejrzenia videoklipu do utworu, który otwiera mający się niedługo ukazać debiutancki album Smash the Crash. Mamy też cichą nadzieję, że obraz skłoni Was do refleksji a muzyka zachęci do pozostania z nami na dłużej. Dziękujemy także za umożliwienie wykorzystania filmów przez organizacje „Animal Rights” i „Aussie Farms„.

PL Lady

Debiutancki album zatytułowany „PL Lady”, ukaże się na przełomie marca/kwietnia 2019. Wkrótce kolejne informacje – jesteśmy podekscytowani!

Nagrania płyty

Wakacje wakacjami – zapominieliśmy wspomnieć, że pod koniec lipca ngraliśmy materiał na płytę. Zgodnie z planem byli goście i rejestracja „na setkę” – mamy nadzieję jesienią wydać debiutancki album. Jesteśmy totalnie niemedialni i dopiero ostatniego, piątego dnia nagrań przypomniało nam się, że może warto jakiś film ukręcić 😉

Live Sesja 18.07.2018

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania muzyki zagranej przez w trakcie live sesji w dniu 18.07.2018. Film można obejrzeć na naszym kanale Youtube – https://youtu.be/VE5BeKvnk6s

 

Baba Jaga w serwisach streamingowych

Wszystkich zwolenników współczesnych metod kontaktu z muzyką zapraszamy do serwisów streamingowych (m.in. Spotify, iTunes, Amazon, Google Play etc.), gdzie można już posłuchać naszej ostatniej produkcji – trylogii „Baba Jaga”.

Spotify